DEPILATOR PHILIPS SC1997/00

Garancia: 24 muaj
50.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

DEPILATOR PHILIPS SC1997/00
Marka Philips

Anëtarësohu

509 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

 

Përdorim i sigurt dhe efektiv në shtëpinë tuaj

Philips Lumea përdor një teknologji të re të bazuar në dritë të quajtur IPL (Intense Pulsed Light), e ngjashme me teknologjinë e përdorur në sallonet profesionale të bukurisë. Philips e ka përshtatur këtë teknologji për përdorim të sigurt dhe efektiv në komoditetin e shtëpisë tuaj.

Trajtim dhe aplikim i shpejtë

Zonë e madhe trajtimi për aplikim të shpejtë në zona të mëdha si këmbët.

Sensor për tonin e lëkurës

Për siguri maksimale, depilatori është i pajisur me një sensor i cili mat ngjyrën e lëkurës në fillim të trajtimit dhe gjatë tij. Në momentin kur sensori zbulon një ton lëkure shumë të errët për këtë produkt, ndalon automatikisht rrezatimin e valëve të dritës.


Gëzoni lëkurë të butë çdo ditë

Philips Lumea aplikon butësisht rreze të dritës ndaj rrënjës së qimeve. Si pasojë, rritja e qimeve në trupin tuaj zvogëlohet gradualisht. Përsëritja e trajtimit disa herë e bën lëkurën tuaj bukur dhe pa asnjë qime.

Trajtim efektiv

Studimet klinike kanë treguar reduktim të ndjeshëm të qimeve në katër trajtime brenda dy javëve. Për të ruajtur këto rezultate, thjesht përsëriteni trajtimin kur është e nevojshme. Koha midis trajtimeve mund të ndryshojë në bazë të aftësisë që kanë qimet tuaj për tu rritur.

I përshtatshëm për një shumëllojshmëri të llojeve të qimeve dhe të lëkurës

Philips Lumea punon në mënyrë efektive në qime bjondë të errët, kafe dhe të zeza. Ashtu si me trajtimet e tjera të lehta që bazohen te drita, Philips Lumea nuk është efektive në qime të kuqe, bjondë të zbardhur apo të bardhë / gri. Philips Lumea gjithashtu nuk është i përshtatshëm për lëkurë të errët.

I sigurt dhe efektiv edhe në zona të ndjeshme

Përdoreni me vetëbesim për të hequr qimet në fytyrë dhe pjesët e trupit duke përfshirë këmbët, krahët dhe zonën poshtë krahëve, zonën bikini dhe barkun.

Pesë nivele të ndryshme të dritës

Philips Lumea ka pesë nivele rregulluese të dritës për të siguruar trajtim të butë dhe efektiv. Kur përdoret në mënyrën e duhur trajtimi IPL i Philips Lumea është i sigurt për t'u përdorur edhe në lëkurë dhe zona të ndjeshme të trupit.

Aksesor shtesë për përdorim të sigurtë në fytyrë

Me aksesorin shtesë që filtron dritën, ju mund të trajtoni me siguri fytyrën tuaj në zonat më delikate të saj pa u shqetësuar për efekte anësore.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DE0214
Marka PHILIPS
Kategoria Depilator
Numri i kapeseve No
Nivelet e shpejtesise 5
Numri i kokave te depilimit 2
Koke depilimi qe mund te lahet ne uje Jo
Furce pastrimi Jo
Aksesore per masazhim te lekures Jo
Me opsion ftohjeje Jo
Ngjyra E bardhe
Pesha (g) No
Garancia normale 24
Ean Code 8710103747024

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni