PESHORE PERSONALE GRUNDIG PS 2

Garancia: 24 muaj
2.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PESHORE PERSONALE GRUNDIG PS 2
Marka Grunding

Anëtarësohu

29 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Ekran LCD

Në peshore do të gjeni një ekran LCD me ndriçim blu dhe numra të mëdhenj (40 mm).

Xham i fortë

Xhami i bukur dhe i fuqishëm me trashësi 8 mm ofron më shumë siguri. Kapaciteti mbajtës i peshores është 180 kg, funksionon me 4 bateri AAA dhe sinjalizon kur bateria ulet.

Shumëfunksionale

Peshorja personale ju ofron ndihmë të dobishme në analizimin e vlerave të trupit tuaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PE0183
Pesha maksimale 180 Kg
Gramatura e peshes 100 g
Materiali i peshores Xham
Indikator dixhital Po
Nr.i peshave qe mund te memorizohen No
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka GRUNDING
Ean Code 7900000127659

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni