PESHORE PERSONALE GRUNDIG PS 5

Garancia: 24 muaj
3.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PESHORE PERSONALE GRUNDIG PS 5
Marka Grunding

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Ekran i madh LCD

Peshorja ka një ekran të madh ku shfaqen qartësisht të gjitha informacionet.


Shumëfunksionale

Peshorja ju ofron analizimin e shumë vlerave trupore si peshën, BMI, masën muskulare, nivelin e ujit, nivelin e yndyrave dhe peshën e kockave.

Kapaciteti 150 kg

Kapaciteti mbajtës i peshores ështe 150 kg dhe fiket automatikisht pas 5 sekondash mospërdorimi.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PE0182
Pesha maksimale 150 Kg
Gramatura e peshes No
Materiali i peshores Xham
Indikator dixhital Po
Nr.i peshave qe mund te memorizohen No
Ngjyra E zeze
Garancia normale 24
Marka GRUNDING
Ean Code 7900000126522

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni