PESHORE PERSONALE IMETEC 5467

Garancia: 12 muaj
5.490 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PESHORE PERSONALE IMETEC 5467
Marka Imetec

Detaje

Ekran i lexueshëm

Peshorja IMETEC Medical Pro ka një ekran analog të madh, shumë lehtësisht të lexueshëm.

Kapaciteti

Peshorja ka një kapacitet maksimal prej 180 kg.

Dizajn i përshtatshëm

Duke u kujdesur deri në detajet më të vogla, peshorja IMETEC ka një trup të fortë metalik që nuk rrëshket dhe përshtatet në mënyrë perfekte me mobilimin klasik dhe modern të ambjentit tuaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PE0190
Pesha maksimale 160 Kg
Gramatura e peshes JO
Materiali i peshores Plastik
Indikator dixhital JO
Nr.i peshave qe mund te memorizohen JO
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Marka IMETEC
Ean Code 8007403054670

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni