Sale PESHORE TEFAL PP1060V0

PESHORE TEFAL PP1060V0

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 2.190 Lekë

Çmimi special 1.690 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PESHORE TEFAL PP1060V0
Marka Tefal

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn i hollë

Peshorja ka një dizajn elegant që përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo shtëpi. Pëshorja ka një kapacitet deri në 150 kg.

Rehati maksimale në përdorim

Platforma e madhe prej qelqi është kompakte dhe e lehtë për t’u përdorur ndërsa ekrani i madh LCD mundëson monitorimin e peshës tuaj. Gjithashtu funksioni i ndezjes automatike aktivizon peshoren që në momentin që hipni mbi të dhe funksioni i fikjes automatike e çaktivizon ate pas 5 sekondash mospërdorimi.

Gati për përdorim

Peshorja funksionon me bateri për përdorim të menjëhershëm dhe është shumë e lehtë për tu pastruar.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PE0202
Pesha maksimale 150 Kg
Gramatura e peshes 100 g
Materiali i peshores Xham
Indikator dixhital Po
Nr.i peshave qe mund te memorizohen Jo
Ngjyra E zeze
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code 7900000170938

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni