PESHORE TEFAL PP1070V0

Garancia: 24 muaj
2.190 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PESHORE TEFAL PP1070V0
Marka Tefal

Anëtarësohu

21 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn elegant

Kjo peshore është elegante në sajë të motiveve të saj me lule. Ekrani i saj LCD me shifra të mëdha garanton një lexueshmëri të mirë të peshës suaj.

Karakteristika të zgjuara

Funksioni i ndezjes automatike aktivizon peshoren që në momentin që hipni mbi të dhe funksioni i fikjes automatike e çaktivizon ate automatikisht. Peshorja ka një kapacitet deri në 150 kg dhe një preçizion prej 100g.

Gati për përdorim

Peshorja funksionon me bateri për përdorim të menjëhershëm dhe është shumë e lehtë për tu pastruar.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PE0206
Pesha maksimale 150 Kg
Gramatura e peshes 100 g
Materiali i peshores Xham
Indikator dixhital Po
Nr.i peshave qe mund te memorizohen Jo
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code 3168430259843

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni