PESHORE TEFAL PP3020V1

Garancia: 24 muaj
5.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PESHORE TEFAL PP3020V1
Marka Tefal

Anëtarësohu

54 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn elegant

Kjo peshore është elegante sajë të kombinimit të materialeve cilësorë të qelqit me kornizën metalike. Pastrimi i xhamit është shumë i lehtë.

Memorizim i peshës

Është e pajisur me katër memorie me njohje automatike, ideale për disa përdorues. Pesha maksimale është 160 kg.

Komoditeti i përdorimit

Ekrani i tij i madh LCD me shifra 27mm të mëdha garanton një lexueshmëri të mirë të peshës suaj. Pllaka e gjerë e peshimit prej 32 x 29.5 cm është e tejdukshme. Peshorja funksionon me 2 bateri LR03. Ndezja dhe fikja e pajisjes është automatike.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PE0123
Pesha maksimale 160 Kg
Gramatura e peshes 100 g
Materiali i peshores Xham
Indikator dixhital No
Nr.i peshave qe mund te memorizohen 4
Ngjyra E bardhe / Gri
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code 3168430169654

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni