Sale STILUES FLOKESH FUEGO CT-602

STILUES FLOKESH FUEGO CT-602

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 1.290 Lekë

Çmimi special 797 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

STILUES FLOKESH FUEGO CT-602
Marka Fuego

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0675
Fuqia 25 W
Perqendrues ajri Jo
Difuzor PO
Funksion ionik JO
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise N/A
Buton per ajer te ftohte JO
Garancia normale 12
Marka FUEGO
Ean Code 7900000163756

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni