Sale STILUES FLOKESH GRUNDIG HS 613

STILUES FLOKESH GRUNDIG HS 613

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 3.590 Lekë

Çmimi special 2.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

STILUES FLOKESH GRUNDIG HS 613
Marka Grunding

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

 

Kontrolli i temperaturës

Mund të zgjidhni temperaturën e duhur për ju nga 120°C deri në 210°C. E përshtatshme për t’u përdorur edhe në flokë të lyer dhe të dëmtuar.

Veshje qeramike

Shtresa e sipërme e këtij stiluesi është prej qeramike të përzier me turmalinë dhe argjend për flokë më të shëndetshëm dhe me shkëlqim. Qeramika mundëson shpërndarje uniforme të nxehtësisë dhe turmalina prodhon jone negative për të reduktuar elektrizimin e flokëve.

Madhësi të ndryshme stilimi

Diametri i mashës stiluese ndryshon nga 13 mm dhe rritet deri në 25 mm, në mënyrë që kaçurrelat tuaja të kenë forma dhe madhësi të ndryshme.

Gati për përdorim

Pajisja mund të nxehet deri në 100°C brenda 30 sekondave. Kështu që nuk keni pse të prisni për të filluar stilimin.

Fikje automatike

Stiluesi fiket automatikisht pas 60 minutash në rast se e harroni të ndezur. Gjithashtu është e përfshirë doreza për t’u mbrojtur nga nxehtësia.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0458
Fuqia (Watt) 210 grade
Diametri i mashes (cm) 1.3 - 2.5
Furce shtese JO
Aksesore shtese Jo
Temperatura No
Garancia normale 12
Marka GRUNDIG
Ean Code 7900000092087

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni