Sale STILUES FLOKESH GRUNDIG HS5523

STILUES FLOKESH GRUNDIG HS5523

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 3.990 Lekë

Çmimi special 3.190 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

STILUES FLOKESH GRUNDIG HS5523
Marka Grunding

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

I kujdesshëm me flokët

Shtresa prej qeramike e përzier me turmalinë mbron dhe kujdeset për flokët tuaj, i mban ato të hidratuar dhe i shton më shumë shkëlqim dhe rezistencë.

Përshtateni sipas preferencave tuaja

Stiluesi ka dy nivele të temperaturës dhe dy shpejtësi të cilat mund t'i përshtasni në varësi të llojit të flokëve tuaj. Gjithashtu mund të përdorni opsionin Cold për flokë të stiluar që zgjasin më shumë.

Tre furça stiluese

Stiluesi ka tre furça në formë të rrumbullakët, me diametër 25 mm, 38 mm dhe 50 mm për të krijuar kaçurrela të vogla, mesatare dhe të mëdha.

Përdorim fleksibël

Kablloja elektrike ka gjatësi të 1.8m dhe mund të rrotullohet 360° duke ju dhuruar më shumë fleksibilitet në përdorim.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0686
Fuqia (Watt) 1100
Diametri i mashes (cm) 2.5 - 5
Furce shtese PO
Aksesore shtese 2
Temperatura No
Garancia normale 24
Marka GRUNDIG
Ean Code 7900000184775

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni