Sale STILUES FLOKESH GRUNDIG HS6430

STILUES FLOKESH GRUNDIG HS6430

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 4.290 Lekë

Çmimi special 3.390 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

STILUES FLOKESH GRUNDIG HS6430
Marka Grunding

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Krijoni onde elegante

Pajisja stiluese ka diametër prej 2.5 cm për të krijuar kaçurrela të bukura dhe onde elegante.

Kontrolli i temperaturës

Me 9 nivelet e nxehtësisë nga 130°C deri në 210°C, ju mund të zgjidhni temperaturën ideale për llojin e flokëve tuaj.

Zona mbrojtëse

Pajisja stiluese ka një zonë silikoni ngjyrë të verdhë e cila mbron majat e flokëve nga nxehtësia dhe lehtëson stilimin. Veshja qeramike me përmbajtje titani shpërndan në mënyrë uniforme nxehtësinë dhe mbron flokët tuaj.

Gati për përdorim

Mund ta përdorni direkt pasi e keni vendosur në prizë pajisjen sepse ngrohet për vetëm 60 sekonda.

Përdorim fleksibël

Stiluesi fiket automatikisht pas 30 minutash nëse e keni harruar gabimisht ndezur. Gjithashtu ka një kabllo 3m që kryen rrotullim 360° për më shumë liri lëvizjeje gjatë përdorimit.

Funksioni memorizues

Përdorni opsionin “Memory” i cili ruan temperaturën e fundit të përdorur, kështu që nuk do të keni nevojë të rregulloni temperaturën sa herë që përdorni pajisjen.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0685
Fuqia (Watt) No
Diametri i mashes (cm) 2.5
Furce shtese JO
Aksesore shtese Jo
Temperatura No
Garancia normale 24
Marka GRUNDIG
Ean Code 7900000184768

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni