Sale STILUES FLOKESH PHILIPS BHB862

STILUES FLOKESH PHILIPS BHB862

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 3.290 Lekë

Çmimi special 2.590 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

STILUES FLOKESH PHILIPS BHB862
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Krijoni kaçurrela për më shumë volumë

Me diametrin e shufrës prej 16 mm ju mund të krijoni kaçurrela me madhësi mesatare, plot volumë për një pamje rinore.

Përdorim i sigurtë

Veshja mbrojtëse qeramike siguron shpërndarje uniforme të ngrohjes dhe dëmtim më të vogël të flokëve, për flokë të shndritshëm dhe të butë.

Temperaturë deri në 200°C për rezultate të përsosura

Temperatura e lartë ju mundëson t’i jepni formën e dëshiruar flokëve tuaj për një imazh perfekt.

Drita treguese LED

Drita e vogël LED ndalon së pulsuari kur stiluesi është nxehur mjaftueshëm për përdorim.

Gati per përdorim

Pajisja që i jep formë flokëve tuaj ka një kohë të shkurtër ngrohjeje dhe është gati për përdorim brenda 60 sekondave.

Kabllo fleksibël

Teknologjia kabllore fleksibile përdor rrotullimin e kabllos dhe parandalon ngatërrimin e tij.

Gjatësia e kabllos 1.8 m

Praktike për përdorim në sajë të një kordoni elektrik 1.8 m të gjatë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0690
Fuqia (Watt) 200 grade
Diametri i mashes (cm) 1.6
Furce shtese JO
Aksesore shtese Jo
Temperatura No
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103819479

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni