STILUES FLOKESH PHILIPS BHB864

Garancia: 24 muaj
4.890 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

STILUES FLOKESH PHILIPS BHB864
Marka Philips

Anëtarësohu

48 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Temperaturë deri në 200°C për rezultate të përsosura

Temperatura e lartë ju mundëson t’i jepni formën e dëshiruar flokëve tuaj për një imazh perfekt.

Shufër 30% më e gjatë

Më shumë hapësirë në shufrën 30% më të gjatë për të modeluar flokë më të gjata dhe të dendura.

Gati brenda pak sekondave

Pajisja që i jep formë flokëve tuaj ka një kohë të shkurtër ngrohjeje dhe është gati për përdorim brenda 60 sekondave.

Butoni i bllokimit

Ju keni gjithmonë kontrollin dhe nuk duhet të shqetësoheni për ndryshimin e temperaturës në sajë të funksionit të kyçjes.

Kabllo fleksibël

Teknologjia kabllore fleksibile përdor rrotullimin e kabllos dhe parandalon ngatërrimin e tij.

Mbyllja automatike për përdorim të sigurt

Me funksionin auto-off mund të jeni gjithmonë të qetë. Nëse e lini pajisjen ndezur, ajo do të fiket automatikisht pas 60 minutash.

Gjatësia e kabllos 1.8 m

Praktike për përdorim në sajë të një kordoni elektrik 1,8 m të gjatë.


Përdorim i sigurtë

Veshja mbrojtëse qeramike siguron shpërndarje uniforme të ngrohjes dhe dëmtim më të vogël të flokëve, për flokë të shndritshëm dhe të butë.

8 rregullime dixhitale të temperaturës për kontroll të plotë

Ekrani dixhital 8-shifror me 8 përcaktime siguron kontroll të plotë për të vendosur temperaturën që përshatet me llojin e flokut tuaj duke parandaluar dëmtimin e tyre.

Përfitoni kaçurrela klasike

Shufra i këtij stiluesi ka nje diametër 25mm për t’ju dhuruar onde të mëdha plot stil.

Shufër qeramike

Shufra e butë qeramike parandalon dëmtimin e flokëve gjatë modelimit. Ai është e mbushur me turmalinë për t'i dhënë ondeve tuaja formën dhe shkëlqimin përfundimtar.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0689
Fuqia (Watt) 200 grade
Diametri i mashes (cm) 2.5
Furce shtese JO
Aksesore shtese Jo
Temperatura No
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103764908

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni