Sale STILUES FLOKESH PHILIPS BHB868

STILUES FLOKESH PHILIPS BHB868

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 5.990 Lekë

Çmimi special 4.790 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

STILUES FLOKESH PHILIPS BHB868
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Një shtesë e keratine për kujdes më të mire

Keratina është përbërësi themelor i flokëve që i bën ata të fortë, të shëndetshëm dhe u ofron atyre një pamje të bukur. Pasurimi me keratin është për të siguruar kujdes edhe më të mirë të flokëve.

Për flokë edhe më të gjatë

Më shumë hapësirë në shufër për të modeluar flokë më të gjatë.

Shufër 32 mm

Shufra që nxehet ka një trashësi prej 32 mm për të përfituar onde elegante.

Përdorim i sigurt

Pjesa e sipërme e pajisjes është e përbërë nga material i posaçëm që nuk nxehet. Ju mund ta mbani pajisjen tuaj me siguri gjatë stilimit për përdorim më të thjeshtë.

Gati per përdorim

Pajisja që i jep formë flokëve tuaj ka një kohë të shkurtër ngrohjeje dhe është gati për përdorim brenda 60 sekondave.

Butoni i bllokimit

Ju keni gjithmonë kontrollin dhe nuk duhet të shqetësoheni për ndryshimin e temperaturës në sajë të funksionit të kyçjes.

Kabllo fleksibël

Teknologjia kabllore fleksibël përdor rrotullimin e kabllos dhe parandalon ngatërrimin e tij.

Funksioni auto-off

Me funksionin auto-off mund të jeni gjithmonë të qetë dhe të sigurt. Nëse e lini pajisjen ndezur, ajo do të fiket automatikisht pas 60 minutash.

Gjatësia e kabllos 1.8 m

Praktike për përdorim në sajë të kordonit elektrik 1,8 m të gjatë.


Teknologjia SplitStop

Teknologjia SplitStop është një kombinim unik i nxehtësisë optimale dhe niveleve minimale të fërkimit me qëllim të ruajtjes së shëndetit të flokëve nga rrënjët në majat. Shufra është e veshur me material qeramik të butë për të zvogëluar fërkimin e flokëve. Krijoni onde të përsosura me ketë pajisje të shëndetshme për flokët tuaj.

Deri në 200°C për rezultate të përsosura

Temperatura e lartë lejon ndryshimin e stilit të flokëve dhe siguron që të merrni modelin e dëshiruar kaçurrel të flokëve.

8 rregullime dixhitale të temperaturës për kontroll të plotë

Ekrani dixhital 8-shifror me 8 përcaktime siguron kontroll të plotë për të rregulluar temperaturën që përshatet me llojin e flokëve tuaja duke parandaluar dëmtimin e tyre.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0670
Fuqia (Watt) 200 grade
Diametri i mashes (cm) 3.2
Furce shtese JO
Aksesore shtese JO
Temperatura No
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103764922

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni