Sale STILUES FLOKESH PHILIPS BHH822

STILUES FLOKESH PHILIPS BHH822

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 8.090 Lekë

Çmimi special 6.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

STILUES FLOKESH PHILIPS BHH822
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Piastera për shtrirjen e flokëve

Piastera ka pllaka 80mm për rezultate të shkëlqyera në flokët tuaj.

Stiluesi për kaçurrela

Shufra 25mm e stiluesit ju ndihmon për të krijuar kaçurrela të përsosura.

Stiluesi për volum

Krehëri më nxehjë dhe diametër 32mm është perfekt për krijimin e ondeve të mëdha plot volum.

Teknologjia OneClick

Ndryshimi i aksesorit stilues nuk ka qenë kurrë më i shpejtë apo më i lehtë me dizajnin OneClick. Thjesht shtypni butonin dhe hiqni aksesorin duke e tërhequr nga skaji i ftohtë.

Nivelet e temperaturës

Temperatura ka 2 cilësime për rezultate të përsosura. Zgjidhni një temperaturë të lartë profesionale për shtrirjen e flokëve për të arritur rezultate të qëndrueshme dhe të kujdesshme.

Ngrohje e shpejtë

Ky stilues nxehet shumë shpejtë, duke qenë gati për t'u përdorur në 45 sekonda.

Drita treguese LED

Drita e vogël LED ndalon së pulsuari kur stiluesi është nxehur mjaftueshëm për përdorim.

Veshje mbrojtëse qeramike

Veshja mbrojtëse qeramike siguron shpërndarje uniforme të nxehtësisë duke mos i dëmtuar flokët tuaj, për flokë të buta dhe me shkëlqim.

Mbyllja automatike për përdorim të sigurt

Ky stilues është pajisur me një funksion të mbylljes automatike. Kjo veçori është projektuar për t’ju mbajtur gjithmonë të qetë. Nëse e harroni ndezur, pajisja do të fiket automatikisht pas 60 minutash.

Kabllo fleksibël

Teknologjia e kabllos mundëson rrotullim përreth duke parandaluar ngatërrimin e tij.

11 aksesorë për 15 modele të ndryshme

Produkti përfshin një udhëzues përdorimi dhe të gjitha aksesorët që ju duhen për të stiluar në 15 mënyra të ndryshme flokët tuaj. Përfshin 2 shirita elastikë, 4 mini llastikë elastikë, një kapëse për flokët dhe 4 karfica, një krehër dhe 2 kapëse spirale për stilim të lehtë.

Kabllo 1.8 m

Praktike në përdorim në sajë të kordonit të saj elektrik 1,8 m të gjatë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0692
Fuqia (Watt) 210 grade
Diametri i mashes (cm) 2.5
Furce shtese PO
Aksesore shtese 11
Temperatura No
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103814603

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni