Sale STILUES FLOKESH PHILIPS  HP866

STILUES FLOKESH PHILIPS HP866

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 10.990 Lekë

Çmimi special 8.790 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

STILUES FLOKESH PHILIPS HP866
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Veshje qeramike

Veshje qeramike për kujdes më të mirë të flokëve tuaj dhe mbrojtje ndaj nxehtësisë.

Më shumë kujdes për flokë të shndritshme

Jonet e ngarkuara negativisht eliminojnë energjinë elektrike statike, rregullojnë flokët dhe intensifikojnë shkëlqimin e tyre. Rezultati është flokë që shkëlqejnë, të buta dhe jo të djegura.

Fuqia 1000 W


Rrotullim me dy drejtime

Furça mund të rrotullohet në dy drejtime, duke e bërë të lehtë përdorimin e pajisjes dhe mund të përdoret për të krijuar stile të ndryshme të flokëve.

Opsioni "Care"

Vendosja e opsionit "Care" siguron temperaturë optimale dhe mbron kundër nxehtësisë së lartë.

Një furçë 50 mm për flokë të buta dhe me shkëlqim

Furça është pjesërisht e përbërë nga qime natyrale. Qimet e përziera rrjedhin më lehtë nëpër flokë, duke penguar ngatërrimin e flokëve dhe duke i bërë ato më me shkëlqim.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0557
Fuqia (Watt) 1000
Diametri i mashes (cm) No
Furce shtese PO
Aksesore shtese 2
Temperatura No
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103670520

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni