Sale STILUES FLOKESH ROWENTA CF2132

STILUES FLOKESH ROWENTA CF2132

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 2.390 Lekë

Çmimi special 1.890 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

STILUES FLOKESH ROWENTA CF2132
Marka Rowenta

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Stilim i rehatshëm

Kablloja e gjatë ju jep më shumë rehati dhe fleksibilitet në përdorim.

Dizajn praktik

Stiluesi ka përmasa kompakte dhe në pjesën fundore ka një varëse për ruajtje të përshtatshme.


Siguri në përdorim

Mund të stiloni me siguri flokët tuaj pasi maja e stiluesit qëndron gjithmonë e ftohtë.

Shufra ngrohëse

Për krijimin e kaçurrelave të përsosura shufra ngrohëse ka një diametër prej 16mm.

Shpërndarje optimale e nxehtësisë

Veshja qeramike e stiluesit prodhon nxehtësi optimale për të dhënë rezultate perfekte.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0469
Fuqia (Watt) 180 grade
Diametri i mashes (cm) 1.6
Furce shtese JO
Aksesore shtese No
Temperatura No
Garancia normale 24
Marka ROWENTA
Ean Code 3121040045909

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni