Sale STILUES PHILIPS BHB872/00

STILUES PHILIPS BHB872/00

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 7.290 Lekë

Çmimi special 5.790 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

STILUES PHILIPS BHB872/00
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Pa elektricitet statik

Jonet e ngarkuara negativisht eliminojnë elektricitetin statik, rigjenerojnë dhe zbusin flokët duke ofruar shkëlqimin maksimal të tyre.

Parandalon mbinxehjen e flokëve

Pajisja ka një tregues i cili sinjalizon kur ondet tuaja janë gati duke lëshuar një tingull. Ky funksionalitet i ri ju ndihmon të bëni kaçurrela të bukura, onde të valëzuara dhe njëkohësisht të parandaloni mbinxehjen e flokëve.

Deri në 210°C për rezultate të përsosura

Temperatura e lartë lejon ndryshimin e stilit të flokëve dhe siguron që të merrni formën e dëshiruar të flokëve.

Për flokë edhe më të gjatë

Ky stilues ka një shufër 160 mm të gjatë për të modeluar flokë më të gjatë.

Butoni i bllokimit

Ju keni gjithmonë kontroll dhe nuk duhet të shqetësoheni për ndryshimin e temperaturës në sajë të funksionit të kyçjes.

Kabllo fleksibël

Teknologjia fleksible kabllore rrotullon kabllon dhe parandalon ngatërrimin e tij.

Gjatësia e kabllos 1.8 m

Praktik për përdorim në sajë të kordonit të tij elektrik 1,8 m të gjatë.


Gati per përdorim

Stiluesi ka një kohë të shkurtër ngrohjeje dhe është gati për përdorim brenda 45 sekondave.

9 rregullime dixhitale të temperaturës për kontroll të plotë

Ekrani dixhital 9-shifror me 9 përcaktime siguron kontroll të plotë për të rregulluar temperaturën që përshatet me llojin e flokëve tuaj duke parandaluar dëmtimin e tyre.

Material titani për rezultate të përsosura

Titani, i cili përdoret në mënyrë profesionale, vlerësohet për qëndrueshmërinë dhe transferimin e shpejtë të nxehtësisë, duke siguruar rezultatet më të mira. Tubi është i pasuruar me titan për të arritur rezultate të përsosura.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0677
Fuqia (Watt) No
Diametri i mashes (cm) 2.5
Furce shtese No
Aksesore shtese Jo
Temperatura No
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103764878

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni