Sale STILUES  ROWENTA CF3710F0

STILUES ROWENTA CF3710F0

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 15.990 Lekë

Çmimi special 12.790 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

STILUES ROWENTA CF3710F0
Marka Rowenta

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

 

Kurseni energjinë

Temperatura ulet deri në 150°C nëse nuk përdoret për 20 minuta.

Përdorim i sigurtë

Stiluesi fiket në mënyrë automatike pas 1 orë mospërdorimi.

Kontrolloni formën e flokëve tuaj

Janë katër kohëzgjatje të përgatitjes së kaçurrelave (6s / 8s / 10s / 12s), kështu që pajisja ofron një opsion stilimi për të gjithë, nga valëzimet e lirshme për një efekt joshës deri te kaçurrelat intensive për një stil më të strukturuar.


Krijoni kaçurrela natyrale

Kjo pajisje kryen disa rrotullime alternative për një rezultat më të natyrshëm.

Rezultate të shpejta

Sistemi Instant Curling rrotullon automatikisht flokët rreth shufrës së nxehtë për të krijuar kaçurrela të bukura lehtë dhe shpejt.

Kacurrela të bukura

Me vetëm tre hapa mund të krijoni kaçurrelat që keni ëndërruar gjithmonë. Vendosni sasinë e flokëve që dëshironi, shtypni butonin curling dhe lëshoni flokët nga stiluesi pas katër sinjaleve "beep".

Flokë më shkëlqim

Pllakat qeramike kanë një shtresë Tourmaline e cila emëton jone negative duke eleminuar elektricitetin dhe duke i dhënë shkëlqim flokëve tuaj.

Përshtateni për flokët tuaj

Me tre cilësimet e temperaturës, stiluesi përshtatet për të gjitha llojet e flokëve. Tre nivelet e temperaturës së kombinuar me katër kohëzgjatjet e stilimit ofrojnë dymbëdhjetë kombinime të ndryshme për rezultatet që dëshironi.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0620
Fuqia (Watt) 230 grade
Diametri i mashes (cm) 2.3
Furce shtese JO
Aksesore shtese JO
Temperatura No
Garancia normale 24
Marka ROWENTA
Ean Code 3121040058329

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni