MASAZHATOR FYTYRE BRAUN SE80-M

Garancia: muaj
3.390 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

MASAZHATOR FYTYRE BRAUN SE80-M
Marka Braun

Anëtarësohu

33 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Rezistente ndaj ujit

Pajisja masazhuese është 100% rezistente ndaj ujit, ideale për përdorim në dush.

Pastron gjashtë herë më mire fytyrën

Rivendosni butësisht shkëlqimin natyral të lëkurës tuaj në fytyrën tuaj duke hequr make-up. Fijet e furçës kryejnë me qindra dridhje për pastrim 6 herë më të mirë se pastrimi manual.

Rigjeneroni lëkurën tuaj

Gjatë rutinave të përditshme të pastrimit, ajo rigjeneron butësisht lëkurën tuaj dhe është mënyra më e mirë që lëkura juaj të absorbojë më mirë kremrat.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC1921
Marka BRAUN
Perdorimi Masazhator Fytyre
Te tjera 2 furca
Ngjyra E bardhe
Garancia normale No
Ean Code 4210201124313

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni