Sale Laptop HP 250 G6 3VJ17EA

Laptop HP 250 G6 3VJ17EA

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 36.990 Lekë

Çmimi special 28.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

Laptop HP 250 G6 3VJ17EA
Marka Hp

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Ekran me rezolucion të lartë

Shikoni botën tuaj dixhitale në një mënyrë të re. Shijoni filmat dhe fotot me qartësi mbresëlënëse në rezolucion të lartë 1366 x 768 piksel, në sajë të ekranit HD me madhësi 15.6”.

Procesor Intel® Celeron

Laptopi HP 250 G6 ka një procesor Intel Celeron N4000 (1.1 GHZ, 4MB) që ju jep fuqinë për të shfrytëzuar imagjinatën tuaj dhe për të eksploruar zgjedhjet tuaja. Së bashku me memorien RAM 4GB, HDD 500GB dhe kartën grafike INTEL HD 400 do të shijoni performancë fantastike.

Përshtatet me nevojat e biznesit

Ky laptop është plotësisht funksional pasi lidhet me të gjitha pajisjet periferike dhe është projektuar për t'ju përshtatur nevojave të biznesit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LP1404
Marka HP
Procesori INTEL DC
RAM 4 GB
SSD JO
HDD 500 GB
Disku Optik DVD +/-RW
Madhesia ekranit [inch] 15.6
Rezolucioni [pixel] 1366 x 768
Definicioni HD
Paneli LED
Ekran me prekje JO
Lidhjet Wi-FI / Bluetooth
Portat USB / HDMI
Karta Grafike Intel HD 400
Mikrofon i integruar PO
Webcamera PO
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Free Dos
Modeli i procesorit Intel Celeron N4000 (1.1 Ghz, 4MB)
Modeli i kartes grafike INTEL
Garancia normale 12
Ean Code SACD0284
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni