Sale LAVASTOVILJE BEKO DSN 04310X

LAVASTOVILJE BEKO DSN 04310X

Garancia: 60 muaj

Cmimi i rregullt: 39.990 Lekë

Çmimi special 30.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

LAVASTOVILJE BEKO DSN 04310X
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Koshi i sipërm më gjatësi të rregullueshme

Fleksibël për nevoja të përditshme, koshi i sipërm mund të ndryshojë pozicionin duke krijuar më shumë hapësirë për enët e mëdha në koshin e poshtëm.

Quick & Shine

Një program i plotë që do të lajë dhe thajë të gjitha enët për 58 minuta. Nuk është një ëndërr por një realitet i ofruar nga Beko.

Efikasiteti i energjisë A+

Produktet Beko që kanë klasën e energjisë A+ jo vetëm që kontribuojnë në kursimin e buxhetit të familjes, por edhe në mbrojtjen e mjedisit natyror.

Opsioni Half load

Perfekte për ditët kur keni pak enë dhe gota për të larë. Përdorni funksionin Half Load për të kursyer kohë dhe energji.

Programet Mini 30 dhe Eco 50

Perfekt për enë gjysmë të pastra, programi i larjes Mini 30 përfundon procesin në vetëm 30 minuta dhe në temperature 35°C duke kursyer kohë dhe energji. Ndërsa programi Eco 50 përdoret për enë më papastërti normale duke i larë ato në temperaturë 50°C.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LS0434
Marka BEKO
Kategoria Lavastovilje
Tipi INKASO
Paneli i kontrollit Elektronik / Mekanik
Ekran LCD LED
Tregues i kohes se mbetur JO
Tregues i ecurise se larjes JO
Materiali / Ngjyra INOKS / GRI
Klasa e energjise A+
Performanca ne larje A
Performanca ne tharje A
Numri i vendeve per enet 13 SETE
Konsumi i ujit (litra) 11.5
Permasat (cm) 59.8 x 81.8 x 57
Numri i programeve te larjes 4 programe
Niveli i zhurmes 51 dB
Garanci Shtese JO
Garancia normale 60
Ean Code 8690842179167
Gjeresia 59.8
Lartesia 81.8
Thellesia 57
Aquastop N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni