Sale LAVATRICE BEKO WMY 71033 PTLMB

LAVATRICE BEKO WMY 71033 PTLMB

Garancia: 60 muaj

Cmimi i rregullt: 44.990 Lekë

Çmimi special 40.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

LAVATRICE BEKO WMY 71033 PTLMB
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Programi i rrobave të leshta

Cikli special i larjes me kontrollin e tij bën të mundur që rrobat e leshta të lahen pa asnjë dëmtim.

Programi i këmishave

Ky program special ka më pak levizje mekanike dhe temperatura maksimale duhet vendosur në 40°C për të minimizuar dëmtimet e këmishave tuaja duke i bërë ato të zgjasin më shumë.

Kujdesi për rrobat e errëta

Beko ka një program special që përdoret për rroba të errëta sintetike ose me bazë pambuku, i cili është i pershtatshëm për rrobat e errëta dhe për ngjyra që mund të humbasin cilësinë.

Mix 40

I dizenjuar për të larë copa pambuku dhe sintetike në të njejtën kohë, ky program lan rroba të ndryshme në një kohë.

Child Lock

Opsioni Child Lock, mund të aktivizohet për të parandaluar gishtat e vegjël të fëmijëvë që të ngatërrohen me butonat. Ky aktivizim parandalon çdo lloj ndryshimi që mund të bëhet në programet e përzgjedhura.

Kontrolli automatik i ujit

Larja e rrobave varion nga madhësia dhe lloji materialit. Falë këtij sistemi të kontrollit të ujit, sasia e ujit rregullohet automatikisht për të sjellë një performancë optimale e cila varet nga madhësia dhe materiali i rrobës që do lahet.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LV0665
Marka BEKO
Kategoria LARESE
Lloji No
Lloji i deres Hyrje nga perpara
Kapaciteti thares JO
Kapaciteti Lares 7 Kg
Numri i xhirove te centrifugimit 1000 rpm
Numri i programeve te tharjes JO
Numri i programeve te larjes 15
Nderrim i hapjes se deres JO
Paneli i kontrollit Elektronik
Lloji i centrifuges E perzgjedhshme
Teknologji larje Aqua Fusion
Klasa e energjise A+++
Performanca ne tharje C
Performanca ne larje A
Permasat e deres JO
Kendi i hapjes se deres 180
Lloji i rezistences INOKS
Lloji i motorrit UNIVERSAL
Menyra e tharjes se rrobave JO
Menyra e larjes se rrobave Standarte
Niveli i zhurmes ne (dBa) 60 / 75
Ngjyra E bardhe
Ngjyra e deres E zeze
Permasat neto(cm) 60 x 84 x 55
Garanci Shtese JO
Garancia normale 60
Ean Code 8690842986833
Gjeresia 60
Lartesia 84
Thellesia 55

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni