Sale LAVATRICE BEKO WTE 7512 B0

LAVATRICE BEKO WTE 7512 B0

Garancia: 60 muaj

Cmimi i rregullt: 44.990 Lekë

Çmimi special 32.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

LAVATRICE BEKO WTE 7512 B0
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Kontrolli automatik i ujit

Falë sistemit të kontrollit të ujit, sasia e ujit rregullohet automatikisht që të sjell një performancë optimizuese e cila varet nga sasia dhe materiali i rrobave që do të lahen.

Child Lock

Opsioni Child Lock, mund të aktivizohet për të parandaluar gishtat e vegjël të fëmijëvë që të ngatërrohen me butonat. Ky aktivizim parandalon çdo lloj ndryshimi që mund të bëhet në programet e përzgjedhura.

Klasa e energjisë A+++

Produktet A+++ konsumojnë deri në 40% më pak energji se produktet identike A të së njëjtës kategori.


AquaWave®

Ju dhe këmisha juaj e preferuar keni kaluar shumë së bashku, dhe hedhja e saj në lavatriçe është gjithmonë një zgjedhje e vështirë. Me teknologjinë Beko AquaWave®, nuk ka nevojë të shqetësoheni. Ky model i projektuar i kazanit, me ndihmën e xhirove që kryen, lëviz butë lavatriçen tuaj , kështu që rrobat tuaja lëvizin pa probleme në kazan. Xhami AquaWave® në derë është gjithashtu i lakuar, duke lëvizur më lehtë rrobat, duke dhënë një efekt më të mirë përzierës dhe rritur performancën e larjes. Ju do të kurseni shumë energji. Ju dhe këmisha juaj e preferuar do të keni shumë më tepër netë për të kaluar.

OptiSense®

Teknologjia OptiSense® në tharësen tuaj Beko optimizon ciklin e tharjes. Tre sensorë smart ju japin nivelin optimal të tharjes dhe ndalojnë ciklin në momentin që tharja optimale arrihet.

Volumaxx™

Volumaxx™ bën të mundur që të keni më shumë hapësirë falë një trupi më të mbledhur dhe një kazani të reduktuar. Kazani eshte 10% me i vogel, por duke mos ndikuar në kapacitetin e lavatriçes. Gjithashtu pajisja përdor 10% më pak energji.

Funksion për heqjen e qimeve të kafshëve

Të gjithë ata të cilët kanë kafshë shtëpiake e dinë sesi mobiljet dhe rrobat mbushen me qimet që ata lënë pas. Beko sjell për ju funksionin që e zgjidh këtë problem, një program para-larës me rrotullime të përmirësuara i cili largon edhe qimet më të imëta nga rrobat tuaja.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LV0965
Marka BEKO
Kategoria LARESE
Lloji LARESE
Lloji i deres Hyrje nga perpara
Kapaciteti thares JO
Kapaciteti Lares 7 Kg
Numri i xhirove te centrifugimit 1000 rpm
Numri i programeve te tharjes JO
Numri i programeve te larjes 15
Nderrim i hapjes se deres JO
Paneli i kontrollit Elektronik / Mekanik
Lloji i centrifuges E perzgjedhshme
Teknologji larje Me uje
Klasa e energjise A+++
Performanca ne tharje C
Performanca ne larje No
Permasat e deres Standarte
Kendi i hapjes se deres JO
Lloji i rezistences INOKS
Lloji i motorrit UNIVERSAL
Menyra e tharjes se rrobave STANDARTE
Menyra e larjes se rrobave Standarte
Niveli i zhurmes ne (dBa) 58/77 dB
Ngjyra E bardhe
Ngjyra e deres E bardhe
Permasat neto(cm) 60 x 85 x 50
Garanci Shtese JO
Garancia normale 60
Ean Code 8690842117077
Gjeresia 60
Lartesia 85
Thellesia 50

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni