Sale LAVATRICE BOSCH WAN20060BY

LAVATRICE BOSCH WAN20060BY

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 65.990 Lekë

Çmimi special 45.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

LAVATRICE BOSCH WAN20060BY
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Kurseni kohë dhe energji me rroba gjithmonë të pastra

Gjithkush dëshiron të kursejë energji gjatë larjes. Por shpejtësia ndonjëherë është më e rëndësishme. Sidomos kur e keni me nxitim. Falë VarioPerfect, të dyja opsionet janë të hapura. Thjesht zgjidhni funksionin SpeedPerfect ose EcoPerfect në menu dhe vendosni shumicën e programeve për operim më të shpejtë ose më efikas. Kjo do të reduktojë kohën e larjes deri në 65% ose konsumin e energjisë deri në 50%. Pa marrë parasysh se çfarë zgjidhni rezultatet e larjes do të jenë gjithmonë të njëjta: 100% të përsosura.

Antivibration Side Wall: Stabilitet më i madh dhe dridhje më e dobët

Dizajni i ri i mureve anësore nuk është vetëm interesant pasi sistemi ofron më shumë stabilitet dhe zvogëlon dridhjet. Izolimi i përmirësuar gjithashtu rregullon nivelet e zhurmës duke bërë që lavatriçet Bosch Logixx dhe Avantixx të jenë shumë të qeta edhe gjatë centrifugimit.

Larje perfekte automatike me ActiveWater

Teknologjia ActiveWater jep rezultate të përsosura duke përdorur vetëm sasinë minimale të kërkuar të ujit pasi sensorët e integruar rregullojnë konsumin e ujit sipas llojit dhe sasisë së rrobave.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LV0646
Marka No
Kategoria LARESE
Lloji No
Lloji i deres Hyrje nga perpara
Kapaciteti thares JO
Kapaciteti Lares 7 Kg
Numri i xhirove te centrifugimit 1000 rpm
Numri i programeve te tharjes No
Numri i programeve te larjes 14
Nderrim i hapjes se deres Jo
Paneli i kontrollit Elektronik
Lloji i centrifuges E perzgjedhshme
Teknologji larje JO
Klasa e energjise A+++
Performanca ne tharje C
Performanca ne larje A
Permasat e deres JO
Kendi i hapjes se deres Jo
Lloji i rezistences INOKS
Lloji i motorrit ECO SILENCE DRIVE
Menyra e tharjes se rrobave JO
Menyra e larjes se rrobave Standarte
Niveli i zhurmes ne (dBa) 54 / 74
Ngjyra E bardhe
Ngjyra e deres Gri
Permasat neto(cm) 60 x 84.8 x 59
Garanci Shtese Komfort 2 - 5.990
Garancia normale 24
Ean Code 7900000104650
Gjeresia 60
Lartesia 84.8
Thellesia 59

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni