Sale LAVATRICE SAM WW80K5210UW/LE

LAVATRICE SAM WW80K5210UW/LE

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 79.990 Lekë

Çmimi special 67.999 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

LAVATRICE SAM WW80K5210UW/LE
Marka Samsung

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Thjesht shtoni gjatë larjes

Hapni derën inovative AddWash™ e cila ju lejon që thjesht dhe shpejt të shtoni rrobat e harruara apo zbutësin edhe pasi cikli ka filluar. Mund të shtoni madje edhe rroba të lara me dorë të cilat dëshironi vetëm t'i shpëlani apo centrifugoni.

Kurseni energji

Teknologjia Eco Bubble™ përzien ajrin, ujin dhe detergjentin duke krijuar flluska të cilat depërtojnë shpejt në rroba duke larguar lehtësisht papastërtitë edhe me ujë të ftohtë, ndërkohë që mbron materialet dhe kursen energji.

Heqje intensive e njollave

Me një prekje të vetme të butonit teknologjia Bubble Soak ndihmon në largimin e njollave të vështira pavarësisht nga lloji i rrobave. Rrobat zhyten mirë në flluska, duke bërë që njollat të zbuten dhe të hiqen.

Performancë e qetë dhe e besueshme

Një motor Dixhital Inverter ofron performancë afatgjatë dhe të besueshme. Më pak zhurmë, më pak dridhje dhe konsumon më pak energji se një motor konvencional.

Zgjidhja në duart tuaja

Sistemi Automatik Smart Check i monitorimit të gabimeve zbulon dhe diagnostikon problemet në faza të hershme. Me përdorimin e një aplikacioni në smartphone ai ofron zgjidhje të lehta të problemeve duke ju shpëtuar nga thirrjet e panevojshme të teknikut.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LV0799
Marka SAMSUNG
Kategoria LARESE
Lloji LARESE
Lloji i deres Hyrje nga perpara
Kapaciteti thares JO
Kapaciteti Lares 8 Kg
Numri i xhirove te centrifugimit 1200 rpm
Numri i programeve te tharjes No
Numri i programeve te larjes 14
Nderrim i hapjes se deres Jo
Paneli i kontrollit Elektronik
Lloji i centrifuges E perzgjedhshme
Teknologji larje Eco Bubble / Uje
Klasa e energjise A+++
Performanca ne tharje B
Performanca ne larje A
Permasat e deres JO
Kendi i hapjes se deres Jo
Lloji i rezistences QERAMIK
Lloji i motorrit DIXHITAL INVERTER
Menyra e tharjes se rrobave JO
Menyra e larjes se rrobave Eco Bubble
Niveli i zhurmes ne (dBa) 53 / 74
Ngjyra E bardhe
Ngjyra e deres E zeze
Permasat neto(cm) 60 x 85 x 55
Garanci Shtese Komfort 3 - 7.990 (GA0015)
Garancia normale 24
Ean Code 8806088194349
Gjeresia 60
Lartesia 85
Thellesia 55

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni