Sale MAKINE RROJE PHILIPS BT7210/15

MAKINE RROJE PHILIPS BT7210/15

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 11.990 Lekë

Çmimi special 8.497 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

MAKINE RROJE PHILIPS BT7210/15
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Rezultate të garantuara

Përfundoni stilimin e mjekrës, mustaqeve dhe barsetave me këtë makinë prerëse. Aspiratori i saj i fuqishëm kap qimet e prera gjatë rruajtjes, për një prerje të pastër.

Prerje uniforme

Sistemi Lift & Trim ngre ngadalë çdo qime dhe e drejton atë drejt tehëve të çelikut. Mund të përfitoni mjekër të shkurtër vetëm me një kalim.

Tehe çeliku

Tehet e çelikut me mprehje të dyfishtë janë bërë për të zgjatur shumë dhe për të prerë edhe qimet më të holla. Tehët kanë vetinë që mprehin njëri tjetrin gjatë kohës që punojnë.

20 nivele prerje

Zgjidhni gjatësinë e dëshiruar të qimeve nga 0,5 mm deri në 10 mm duke vendosur nivelin e prerjes që doni në dorezë.

Përdorim pa kabllo

Keni mundësinë për ta përdorur deri në 75 minuta pa kabllo me vetëm 1 ore karikimi.

Treguesi i baterisë

Treguesi i gjendjes tregon kur bateria është bosh ose duke u karikuar.

Pastrim i lehtë

Kur të mbaroni, thjesht pastroni tehët dhe krehërin nën ujë të rrjedhshëm, zbrasni pjesën që grumbullon qimet dhe pastroni çdo qime të mbetur me furçën e pastrimit për një performancë më të gjatë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MK0589
Me korent ose me bateri alkaline Me korent
Mund te perdoret pa qen e lidhur ne korent PO
Koha qe mund te perdoret pa u vendosur ne korent 75 min
Koke e nderrueshme Po
Koke qe mund te lahet me uje te rrjedhshem Jo
Koka qe pershtaten sipas formes se fytyres JO
Indikator qe tregon karikimin Po
Nr. i opsioneve per gjatesi te ndryshme te flokeve 20
Largesia midis niveleve te ndryshme te prerjes No
Gjeresia e kreherit preres 0.5 - 10 mm
Nr. i kreherave 2
Furce pastrimi PO
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103773092

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni