Sale MIKROVALE BOSCH BFL634GB1

MIKROVALE BOSCH BFL634GB1

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 99.990 Lekë

Çmimi special 79.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

MIKROVALE BOSCH BFL634GB1
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

AutoPilot 20

Çdo pjatë e gatuar në mënyrë të përkryer në sajë të 20 programeve automatike.

Kontrolli automatik i peshës

Thjesht zgjidhni programin dhe peshën e ushqimit të vendosur dhe niveli i energjisë përzgjidhet automatikisht.

Dera praktike

Dera hapet nga lartë për rehati maksimale në kuzhinë.


Gatim i përsosur

Mishi, peshku ose perimet: AutoPilot do t'i gatuajë pjatat plotësisht. Thjesht vendosni ushqimin në mikrovalë dhe zgjidhni programin përkatës automatik nga menuja në ekran. Vendosni peshën e peshkut ose mishit dhe shtypni "Start". Në këtë mënyrë, AutoPilot aktivizon dhe përcakton temperaturën, mënyrën dhe kohëzgjatjen e gatimit. Në fund të gatimit, mikrovala do të fiket automatikisht. Disa programe me AutoPilot kërkojnë përdorimin e enëve me kapak, kështu që mikrovala do të mbetet e pastër. Gatimi nuk ka qenë asnjëherë kaq i thjeshtë.

Celës Kontrollues Inoksi

Përdorni çelësin rrotullues për të kontrolluar me lehtësi maksimale nivelin e temperaturës së mirovalës tuaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MC0317
Marka BOSCH
Funksionimi Ngrohje
Komandimi Elektronik
Kapaciteti (L) 21
Madhesia e pjates (cm) No
Nivelet e fuqise 7
Fuqia e mikrovales (Watt) 900
Fuqia e griles (Watt) No
Koha maksimale e gatimit (min) No
Ngjyra E zeze
Vendosja Inkaso
Dimensionet (Gj x L x Th) (cm) 59.5 x 38.2 x 32
Garancia normale 24
Ean Code 4242002813752

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni