Frigoriferi:

Është nga ato produkte elektroshtëpiake që zëvëndësohet më rrallë në shtëpitë tona, prandaj është e

domsdoshme të dime si mund ti ruajmë ato.

Lexo më shumë >

Kondicioner Inverter kundrejt një kondicioneri me fikje-ndezje.
Keni dëgjuar vitet e fundit për teknologjinë e kondicionereve inverter, si risi në fushën e klimës (ndryshimit të temperaturës së ambjentit tuaj).
Por çfarë sjell ndryshe kjo teknologji e re është kontrollimi i shpejtësisë së motorrit duke sjellë rrjedhë të ndyshueshme të ajrit në përshtatje me temperaturën e tij.

Lexo më shumë...

Huawei mund të mos jetë emri I parë që të vjen në mendje kur bëhet fjalë për Smartphon-at por kjo nuk do të thotë që nuk është një kompani e rëndësishme. HUAWEI është masiv.

Në tregun e telekomunikacionit është eskportuesi I tretë pas Apple dhe Samsung.  Ata investojnë më shumë në departamentin  e Kërkim – Zhvillim duke shpjeguar pse Huawei sot zë një vend të rëndësishëm në treg.

Lexo më shumë...

Nëse celulari juaj është versioni I fundit , atëherë me siguri ju keni një celular në mes sendeve tuaja të vjetra. Ai nuk punon aq mire sa për ta shitur , por ama vazhdon të punojë. Pra, ta hedhësh tutje nuk është akoma një mundësi. Më poshtë do të gjeni 5 ide fantastike se si mund ta zhvendosni celularin tuaj nga sendet e vjetra dhe ta ktheni në dobi të shtëpisë suaj.

Lexo më shumë...

Ndonjëherë vlera e kapjes së momenteve të rëndësishme në mënyrën e duhur nuk mund të nënvlerësohet, kjo është çfar bën Huawei P9. I pajisur me Display LCD IPS-NEO 5,2 inch me rezolucion Full HD, proçesor SoC octa-core Hisilicon Kirin 955 dhe me Sistemin Operativ Android 6 me ndërfaqe Emotion UI 4.1, P9 është në dispozicion me një gamë mbresëlënëse hollësirash të prodhuara nga një gamë e gjerë e materialeve të përdorura. Dhe jo vetëm, Huawei ka hyrë në histori sepse është prodhuesi i parë që ka mundësuar në pajisjet mobile përdorimin e njohurive fotografike Leica. Fotokamera me dopio lente mundësonë më marjen e më shumë dritë dhe lejon të realizosh foto dhe video më të qarta. Bateria 3000mAh ka mjaftueshëm energji për të kapur çdo moment të rëndësishëm, realizimi cilësor i bordeve me prerje diamant dhe këndet e rrumbullakosura në design unibody të kombinuara me xhamin 2.5D, e bëjnë P9 praktik dhe të bukur në të njëjten mënyrë.

Lexo më shumë...

66 to 70 of 86 Item(s)

Faqe:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12
 13. 13
 14. 14
 15. 15
 16. 16
 17. 17
 18. 18