Nëse po kërkoni të blini një lavatriçe, është e rëndësishme të njihni nevojat tuaja dhe çfarë llojesh janë atje. Pra, këtu janë 10 gjëra që duhet të dini për lavatriçen para se ta blini.

Lexo më shumë >

Në periudhën 1 Prill - 30 Qershor 2019, nëse blini dhe regjistroni një lavatriçe ose larëse tharëse Bosch, ne do t’ju dhurojmë 5 vite garanci

Lexo më shumë...

Diten e djeshme ne eventin e mbajtur ne Itali jane prezantuar modelet me te reja te Serise A nga Samsung. Kryefjala e ketij eventi ishte sigurisht Samsung Galaxy A80 dhe Samsung Galaxy A70 

Lexo më shumë...

Shumë arsye se përse ky është momenti i duhur për të blerë një televizor
Ky është momenti i duhur për të blerë elektroshtepiake, ja ku duhet të kërkoni “Ditët me fat”
Ja sa elektroshtëpiake mund të perfitoni në këtë edicion special në Shqipëri

Lexo më shumë...

Blerja e pajisjeve elektro-shtëpiake është një investim i rëndësishëm për një familje apo individ, kjo për faktin se elektro-shtëpiaket kanë një vlerë të konsiderueshme monetare por edhe për faktin se kërkojnë kohë dhe impenjim në përzgjedhjen e tyre, si dhe zëne një vend të konsiderueshëm në buxhetin e familjes duke u quajtur investim afatmesëm.

Lexo më shumë...

6 to 10 of 84 Item(s)

Faqe:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12
 13. 13
 14. 14
 15. 15
 16. 16
 17. 17