AUTORADIO SONY DSXA200UI

Garancia: 12 muaj
8.490 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

AUTORADIO SONY DSXA200UI
Marka Sony

Detaje

USB dhe AUX për lidhjen e pajisjeve audio

Radio e integruar AM / FM

Ndriçimi i kuq shton ngjyrën në ekran

Mega Bass për bas të thellë


Udhëtoni të shoqëruar me muzikë

DSX-A200UI ofron më shumë mënyra për të shijuar këngët tuaja të preferuara gjatë kohës që jeni në rrugë. Portat e USB dhe AUX, janë të vendosura në mënyrën e përshtatshme, për të bërë lidhjen e pajisjeve dhe iPod-it të thjeshtë dhe të shpejtë, ndërsa ekrani LCD siguron shikueshmëri të përmirësuar me kontrastin e saj 5 herë më të lartë dhe kënde më të gjera shikimi sesa ekranet e zakonshëm.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AU0340
Marka SONY
Radio FM/MW/LW/SW + / + / + / -
Leximi i disqeve MP3 / WMA
Cilesia e zerit (dB) No
Hyrje bagazhieri No
Tipi I amplifikatorit Dixhital
Fuqia 55 W
Rregullimi I frekuencave (bass/treble) PO
Dalje per Subwoofer PO
Hyrja AUX ballore No
Bluetooth JO
Mikrofon I integruar JO
Lidhje iPod JO
Porte USB PO
Antishock PO
Ekrani Bardhe e zi
Koke e heqshme PO
Pulti No
Madhesia (DIN) No
Garancia normale 12
Ean Code 4548736004962

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni