Sale AUTORADIO SONY DSXA202UI

AUTORADIO SONY DSXA202UI

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 8.490 Lekë

Çmimi special 4.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

AUTORADIO SONY DSXA202UI
Marka Sony

Detaje

USB dhe AUX për lidhjen e pajisjeve audio

Radio e integruar AM / FM

Ndriçimi i gjelbër shton ngjyrën në ekran

Mega Bass për bas të thellë


Udhëtoni të shoqëruar me muzikë

DSX-A200UI ofron më shumë mënyra për të shijuar këngët tuaja të preferuara gjatë kohës që jeni në rrugë. Portat e USB dhe AUX, janë të vendosura në mënyrën e përshtatshme, për të bërë lidhjen e pajisjeve dhe iPod-it të thjeshtë dhe të shpejtë, ndërsa ekrani LCD siguron shikueshmëri të përmirësuar me kontrastin e saj 5 herë më të lartë dhe kënde më të gjera shikimi sesa ekranet e zakonshëm.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AU0341
Marka SONY
Radio FM/MW/LW/SW No
Leximi i disqeve No
Cilesia e zerit (dB) No
Hyrje bagazhieri No
Tipi I amplifikatorit No
Fuqia No
Rregullimi I frekuencave (bass/treble) No
Dalje per Subwoofer No
Hyrja AUX ballore No
Bluetooth No
Mikrofon I integruar No
Lidhje iPod No
Porte USB No
Antishock No
Ekrani No
Koke e heqshme No
Pulti No
Madhesia (DIN) No
Garancia normale 12
Ean Code 4548736004993

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni