AUTORADIO SONY DSXA210UI

Garancia: 12 muaj
8.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

AUTORADIO SONY DSXA210UI
Marka Sony

Anëtarësohu

84 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Amplifikimi i 4 X 55W

Përforcuesi i integruar ju jep të gjithë volumin dhe qartësinë që ju nevojitet.

Dëgjoni skedarë me cilësi të lartë FLAC

FLAC është një format skedari që, ndryshe nga MP3, kompreson sinjalin audio pa ndonjë humbje në cilësinë audio. Lidhni portën e përparme USB për të riprodhuar skedarët FLAC.


Butoni EXTRA BASS

Shtypni butonin EXTRA BASS për të shtuar fuqinë e basit të muzikës tuaj. Punon duke përforcuar basin duke krijuar bas të thellë dhe të fortë. Thjesht shtypni butonin për të aktivizuar modalitetin dhe për të shijuar tingullin dinamik.

Personalizoni tingujt tuaj

Përshtasni riprodhimin audio sipas dëshirës suaj. Rregulloni cilesimet për të krijuar tinguj unik, ose zgjidhni nga 10 opsionet e parazgjedhura. Modaliteti i ri karaoke ul frekuencat vokale kështu që ju mund të shijoni momente të këndshme këndimi në makinën tuaj.

Lidhni pajisjen tuaj me USB

Lidhni MP3 player-in tuaj në portën e përparme USB për të hyrë në bibliotekën tuaj muzikore. Porta USB është gjithashtu e pajtueshme me Android Open Accessory 2.0. Kjo do të thotë se mund të luajë muzikë që është në përputhje me smartphone-in tuaj Android dhe aplikacionet e tij.

Ekrani LCD për lexim të lehtë

Me kënd të gjerë shikimi dhe deri në 5 herë kontrast më të lartë se ekranet konvencionalë, ekrani me shtrirje vertikale është gjithmonë i lehtë për t’u lexuar.

Ndriçimi i sinkronizuar me tingujt

Shihni lëvizjen e muzikës, me dritat që ndryshojnë dhe pulsojnë në përputhje me dinamikën e kënges.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AU0360
Marka SONY
Radio FM/MW/LW/SW + / + / + / -
Leximi i disqeve JO
Cilesia e zerit (dB) No
Hyrje bagazhieri No
Tipi I amplifikatorit No
Fuqia 55 W x 4
Rregullimi I frekuencave (bass/treble) Extra Bass
Dalje per Subwoofer PO
Hyrja AUX ballore PO
Bluetooth JO
Mikrofon I integruar JO
Lidhje iPod PO
Porte USB PO
Antishock PO
Ekrani LCD
Koke e heqshme PO
Pulti JO
Madhesia (DIN) No
Garancia normale 12
Ean Code 4548736056596

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni