BOXE MAKINE SONY XSFB1020E

Garancia: 12 muaj
4.290 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BOXE MAKINE SONY XSFB1020E
Marka Sony

Anëtarësohu

42 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Shtojini volumë makinës tuaj

• Nëse po kërkoni të përmirësoni makinën tuaj në mënyrë që ta bëni më argëtuese, këto dy bokse Sony do ta dërgojnë në një nivel tjeter sistemin tuaj audio.

• Prodhimi i tingujve në të gjithë gamën e frekuencave mundësohet nga altoparlanti i bass-it. Audio është gjithmonë e qartë edhe në volume të larta falë fuqisë së tyre të lartë.

• Bokset kanë përmasa kompakte dhe instalohen shumë lehtë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BX0813
Marka Sony
Numri i bokseve 2
Fuqia 210Watt
Diametri i bokseve 10 cm
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Ean Code 4548736016408

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni