KAMERA GARMIN DASH 35 GPS

Garancia: 12 muaj
27.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

KAMERA GARMIN DASH 35 GPS
Marka Garmin

Detaje

 

Regjistroni në cilësi High Definiton

Kamera Dash 35 është një kamera me definicion të lartë dhe ekran LCD 3.0”. Lentja me kënd të gjerë kap tërë rrugën dhe përfshin GPS për shfaqjen e kohës dhe vendndodhjes së saktë. Mbështetuni në kamerën Dash 35 për të kapur detaje të shkëlqyera të videove në kushte të ndryshme ndriçimi. Montoni kamerën në xhamin tuaj dhe regjistroni në 1080p ose 720p në mënyrë të vazhdueshme duke përdorur kartën microSD™. Për të shtuar më shumë memorie, mund të vendosni një kartë më të madhe microSD.

Nuk ndalon kurrë së vëzhguari

Nuk ka nevojë të shqetësoheni për fillimin apo ndalimin. Nëse Dash 35 është lidhur në një burim energjie, ajo është duke regjistruar.Të gjitha videot pajisen me kohën dhe vendndodhjen kështu që ju e dini saktësisht se kur dhe ku ndodhën ngjarjet. Kur rishikoni videot në kompjuterin tuaj, do të keni të dhëna për gjerësinë, gjatësinë, datën, kohën, shpejtësinë dhe drejtimin e udhëtimit.

Ruajtje e sigurtë

Kamera Dash përmban zbulim automatik të incidenteve (G-sensor), kështu që kur zbulohet një incident, kamera juaj ruan regjistrimet e momentit aktual dhe të fundit, duke mbajtur një regjistër të plotë të ngjarjes. Për të filmuar nga afër dëmtimin e automjetit ose të pronës, mund të hiqni Dash Cam 35 nga automjeti juaj dhe të shkrepni fotografi.

Paralajmërimet për shoferin

Kamera Dash 35 përmban paralajmërime të dobishme për shoferin, për të nxitur udhetim më të sigurtë. Paralajmërimi i përplasjes njofton nëse jeni në afërsi të makinës përpara. Është e pajisur me sinjale që ju paralajmërojnë për prezencën e semaforit të kuq ose kamerave e shpejtësisë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun KM0634
Memorja 4 GB
Sensori G sensor
Lentet JO
Rezolucioni foto Full HD
Rezolucioni video Full HD
Procesori i figures Jo
Ekrani LCD 3 Inch
Rezolucioni i ekranit (pixel) JO
Shpejtesia e regjistrimit (imazhe/sek) Jo
Formati i regjistrimit Jo
Cilesia e regjistrimit HD
Zmadhimi optik Jo
Zmadhimi dixhital Jo
Stabilizimi i imazhit Jo
Sistem Geo-Tag (GPS) PO
HDMI JO
AV JO
USB PO
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Marka GARMIN
Ean Code 7900000139744

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni