Sale PIASTER ROWENTA SF1512F0

PIASTER ROWENTA SF1512F0

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 3.290 Lekë

Çmimi special 2.590 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PIASTER ROWENTA SF1512F0
Marka Rowenta

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0619
Fuqia 200 grade
Lloji i pllakes Qeramik
Funksion ionik PO
Te tjera 1.8 m gjatesi kordoni
Garancia normale 24
Marka ROWENTA
Ean Code 3121040057124
Perqendrues ajri N/A
Difuzor N/A
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise N/A
Buton per ajer te ftohte N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni