Sale PLAYSTATION 4 CAMERA V2

PLAYSTATION 4 CAMERA V2

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 7.990 Lekë

Çmimi special 6.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PLAYSTATION 4 CAMERA V2
Marka Sony

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

E përputhshme me PS4

Kamera është plotësisht e përputhshme me konsolen PlayStation 4.

E nevojshme për VR

Kamera është ideale dhe e nevojshme për setin PlayStation VR, për shkak se dallon dhe kupton lëvizjet tuaja me saktësi.

Vendoseni si të dëshironi

Me një dizajn në formë cilindri dhe mbështetëse të integruar, ju mund të rregulloni këndin dhe gjatësinë në çdo vendodhje që të dëshironi.

Cilësia e regjistrimit

Duke u varur nga rezolucioni që zgjidhni në video, kamera zgjedh inkuadrimin e duhur në fps. Më saktësisht 1280x800 pixels në 60fps, 640x400 pixels në 120fps dhe 320x192 pixels në 240fps.

Kabllo me gjatësi 2m

Më një kabllo dy metër të gjatë instalimi i kamerës është shumë i thjeshtë dhe mund ta vendosni kudo.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PL1333
Marka SONY
Perdorimi Kamera per PlayStation
Sistemi qe lidhet JO
Ngjyra E zeze
Funksionet shtese JO
Heart rate JO
Garancia normale 12
Ean Code 711719845256
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni