PLAYSTATION 4 CAMERA

Garancia: muaj
4.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PLAYSTATION 4 CAMERA
Marka Sony

Detaje


Sistem i thjeshtë navigimi

PlayStation Camera mundëson lundrimin pa duar të menunë e sistemit PS4. Identifikohuni në çast me njohjen e fytyrës, kërkoni bibliotekën tuaj dhe nisni lojërat me komanda zanore. Ndryshoni shpejt taktikat e tilla si zëvendësimi i lojtarëve me komandat zanore në FIFA 15.

Gjurmimi i lëvizjes së kokës dhe gjesteve të tjera

Fitoni avantazh ndaj armikut tuaj duke përdorur gjurmimin e lëvizjeve të kokës dhe trupit për të kontrolluar më mirë veprimet tuaja në lojë.

Transmetoni madhështinë e lojërave tuaja

Transmetoni live lojën tuaj me krenari, shtoni video dhe foto me PlayStation Camera. Ndani zotësinë tuaj në lojëra për të ndërtuar një audiencë admiruesish.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PL0660
Marka SONY
Perdorimi PS4 camera
Te tjera Perdoret ne PS4
Nderfaqja No
Ngjyra E zeze
Garancia normale No
Ean Code 711719212386

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni