Prezantimi i energjisë së nivelit të ardhshëm

Me Galaxy Note10 dhe Note10+ kemi krijuar një përvojë të celularit që është si një kompjuter, një pajisje e lojërave, një kamera e teknologjisë së filmit dhe një stilolaps inteligjent, të gjitha në një pajisje.

STILI

Krijuar për të qenë aq i bukur sa është i fuqishëm

 • 6.8" infinity-o display
 • 498 PPI
 • 198g pesha
 • 6.3" infinity-o display
 • 401 PPI
 • 168g pesha

Një ekran që përshtat ngjyrat për ju

Një përvojë shikimi e kategorisë së kinemasë në celularle

Shijoni një përvojë kinematografike qoftë jashtë në dritë dielli ose në errësirë. HDR10+ e çertifikuar me Dynamic Tone Mapping për rishikim me tone dhe kontraste të vërteta.

Kamera

E bën videon po aq epike sa edhe fotografia

Kamera e kategorisë profesionale që i shndërron fotografitë dhe videot e përditshme në momente epike

Paketuam teknologji të fuqishme të kategorisë profesionale në xhepin tuaj me sistemin me shumë kamera, duke ju dhënë fuqinë për të kaluar nga regjistrimi tek montazhi në çast.

*Kamera DepthVision e disponueshme vetëm në Galaxy Note10+. Galaxy Note10 ka 4 kamera: 1 përpara dhe 3 pas.
*Fotografi e regjistruar me Galaxy Note10+.

Poza profesionale edhe nëse nuk jeni profesionist

Kamera Ultra e Gjerë regjistron ato që të tjerët nuk i vënë re

Zgjeroni fushën e shikimit në 123 gradë me Kamerën Ultra të Gjerë 16MP. Prisni me Kamerën me Kënd të Gjerë 12MP ose afrojuni me zmadhimin optik 2 herë në Kamerën Telefoto 12MP.

ENERGJI

Energji për të bërë që dita juaj të zgjasë

Karikim Super i Shpejtë një karikim prej 30 minutash për të zgjatur gjithë ditën

Mblidhni 25W të energjisë për një karikim prej 30 minutash që zgjat gjithë ditën.1 Ose hiqni dorë nga kablli me Karikimin e Shpejtë me Valë 2.0.

Bateria për gjithë ditën zgjat po aq sa edhe ju

Është bateria më e madhe deri tani e Note. Inteligjenca e teknologjisë më të fundit njeh dhe u përshtatet zakoneve të celularit tuaj për të zgjatur gjithë ditën.

4300mAh (Galaxy note 10+ ) 3500mAh (galaxy note 10)

Performance

Më shumë energji. Më shumë shpejtësi. Më shumë ruajtje

Tani shpejtë

Fuqishëm 7nm ju lejon të shkarkoni skedarë, lojëra live dhe të transmetoni përmbajtje, edhe në vendet më të ngarkuara.

 • LTE 2.0Gbps
 • Proçesor 7nm
 • RAM 8GB

Thjesht qëndroni të lidhur me telefonin tuaj Galaxy në PC tuaj Windows

Lidhja me Windows sinkronizon fotografitë, mesazhet dhe njoftimet tuaja të fundit nga telefoni juaj tek PC juaj. Dhe pasqyrimi i ekranit ju lejon të vazhdoni të përqendroheni në punën e PC tuaj ndërsa vazhdoni të ndiqni detyrat e telefonit tuaj në të njëjtën kohë.

Produktiviteti

Punoni ndërmjet telefonit dhe kompjuterit pa humbur asnjë çast

Samsung DeX hap një botë të re të kompjuterit si në PC, ashtu edhe në Mac

Tërhiqni dhe vendosni skedarët nga pajisja në pajisje ose bëni redaktime të shpejta në ekranin e madh pa asnjë ndërprerje. Madje mund të punoni në telefonin tuaj ndërsa është i lidhur me kompjuterin përmes kabllit USB.

S Pen

Mendojeni. Shkruajeni. Regjistrojeni

S Pen është tani telekomanda juaj

Komandoni pajisjen tuaj përmes klikimeve dhe gjesteve

Veprimet në ajër ju lejojnë të zmadhoni ose zvogëloni me kamerën, të ndryshoni volumin ose të kaloni përmes fotografive dhe më shumë me një tundje ose klikim të thjeshtë.

Shndërrojeni shkrimin me dorë në tekst në çast

Shkruajini shënimet tuaja të ulur në sediljen e një taksie dhe takoni për t’i shndërruar ato në tekst të lexueshëm që mund ta shpërndani.*

*Funksioni i kalimit të tekstit të vërtetë mund të kërkojë njëfarë përpunimi për ta shndërruar shkrimin në tekst..

Paketa

Gjithçka që ju nevojitet është në kuti

Jeni gati për të filluar me të gjitha elementët thelbësorë

Nxirrni nga kutia ato që ju nevojiten për të filluar siç duhet përvojën e Galaxy Note10 dhe Note10+, si kufjet e reja të Tipit-C dhe majat rezervë të S Pen.

 • *Elementët përbërës të vërtetë, përfshirë mbulesën, shtresën mbrojtëse dhe Lidhësin USB mund të mos jenë të disponueshme në varësi të modelit që blini ose shtetit ose rajonit ku jetoni. Duke përjashtuar mbulesën, elementët përbërës të bardhë të disponueshëm vetëm me pajisje të bardha dhe të gjitha pajisjet me ngjyra të tjera do të marrin elementë përbërëse të zinj në kuti.
 • 6.8" WQHD+ 3040x1440 ekrani
 • 16MP/ 12MP/ 12MP +DepthVision kamera kryesore
 • 10MP Selfie kamera dytesore
 • 4300 mAh Bateria
 • 12 GB RAM
 • 256 GB Memorie
 • 6.3" FHD+ 2280x1080 ekrani
 • 16MP/ 12MP/ 12MP kamera kryesore
 • 10MP Selfie kamera dytesore
 • 3500 mAh bateria
 • 8 GB RAM
 • 256 GB Memorie

iPhone 11 Pro

Bëni  kërkesë për këtë produkt

* Required Fields