SHTRYDHESE BOSCH MES25C0

Garancia: 24 muaj
16.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SHTRYDHESE BOSCH MES25C0
Marka Bosch

Anëtarësohu

169 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

DripStop

DripStop parandalon rrjedhjen e pikave dhe mban vendin të pastër.


Gyp i gjerë

Gyp shumë i madh për mbushjen me fruta dhe perime të cilat nuk kanë nevojë për para-prerje.

Dy shpejtësi

Praktike dhe me dy shpejtësi për fruta të forta dhe të buta.

Mund të bëni shumë me 700 watt

Motori 700W, ka mjaftueshëm fuqi për të gjitha nevojat tuaja të përditshme, si për shëmbull miksim, grirje, përzierje etj. Pra ju nuk mund të kërkoni më shumë.

SafetyStop. Siguria e para

SafetyStop ofron mbrojtje efikase kundër lëndimeve. Kur hapni kapakun gjatë proçesit, motori ndalon menjëherë automatikisht në sekonda. Pajisja gjithashtu mund të ndizet vetëm kur të gjitha pjesët janë montuar siç duhet.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun SH0166
Shtrydhese per kokerr te plote te frutes PO
Fuqia shtrydhese (Watt) 700
Kapaciteti i kontenierit te tulit te frutes No
Gote shtese per lengun PO
Kapaciteti i gotes se lengut 1.25 L
Pjeset mund te lahen ne lavastovilje PO
Nivelet e fuqise 2
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 4242002812090

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni