Sale SHTRYDHESE TEFAL ZE581B38

SHTRYDHESE TEFAL ZE581B38

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 16.990 Lekë

Çmimi special 11.797 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SHTRYDHESE TEFAL ZE581B38
Marka Tefal

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Punoni pa ndërprerje

Mund të shtrydhni sasi të mëdha frutash dhe perimesh pa ndërprerje, falë depozitës së madhe që grumbullon tulin me kapacitet 3 litra.

Shijoni lëngun e shëndetshëm

Ju do të përfitoni 1.25 litra lëng frutash të pastër falë funksionit që e ndan atë nga shkuma e cila krijohet gjatë shtrydhjes.

Kurseni kohë

Nuk do të keni më nevojë të prisni shumicën e frutave dhe perimeve në sajë të tubit të gjerë me diametër 75mm.

Nivelet e shpejtësisë

Përfitoni rezultate optimale, pavarësisht nga fortësia e frutave apo perimeve që doni të shtrydhni, me dy nivelet e shpejtësisë.

Ruani pastërtinë

Kuzhina juaj do të qëndrojë gjithmonë e pastër falë funksionit që parandalon pikimin.

Siguri maksimale

Falë dorezës së madhe ergonomike mund ta kyçni në mënyrë të sigurt shtrydhësen tuaj gjatë përdorimit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun SH0170
Shtrydhese per kokerr te plote te frutes PO
Fuqia shtrydhese (Watt) 700
Kapaciteti i kontenierit te tulit te frutes 3 L
Gote shtese per lengun PO
Kapaciteti i gotes se lengut 1.25 L
Pjeset mund te lahen ne lavastovilje PO
Nivelet e fuqise 2
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code 3045386366927

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni