Sale SOUNDBAR SAMSUNG HW-M550/EN

SOUNDBAR SAMSUNG HW-M550/EN

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 49.990 Lekë

Çmimi special 39.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

SOUNDBAR SAMSUNG HW-M550/EN
Marka Samsung

Detaje

Tinguj të qartë

Përmirësoni argëtimin tuaj kur shtoni soundbar-in Samsung HW-M550 me subwoofer-in Wireless në sistemin tuaj të argëtimit në shtëpi. Një kanal qendror i dedikuar siguron dialog të qartë, ndërsa subwoofer-i wireless mundëson bas të forte në dhomë. Lidhshmëria Bluetooth ju lejon të mbushni dhomën me muzikën tuaj të preferuar.

Mos humbisni asnjë fjalë

Përjetoni dialog të qartë me një kanal të dedikuar në qendër. Mos humbisni asnjë fjalë gjatë shikimit të shfaqjeve tuaja të preferuara.

Shkenca e tingullit

Testuar dhe sintonizuar në laboratorin e mirënjohur California Audio, ku inxhinierët audio aplikuan metoda të reja transduksioni dhe modele kompjuterike të avancuara për t'ju dhënë një tingull të përsosur dhe të balancuar që mbush dhomën tuaj.

Bas i fuqishëm

Vendoseni nënvuferin me valë kudo në hapësirën tuaj dhe rrethojeni veten me bas më të pasur dhe të thellë.

Shijoni aksionin si kurrë më parë

Funksioni Surround Sound shton thellësinë dhe sjell një dimension të ri për të ofruar një eksperiencë më realiste dhe intensive audio.

Luani muzikën tuaj të preferuar

Bluetooth-i i integruar ju lejon të lundroni me lehtësi dhe të luani muzikë me valë nga pajisjet e pajtueshme Bluetooth, si smartphone ose tabletë.

Lidhja me valë me televizorin

Lidhni soundbar-in me televizorin tuaj Samsung me lehtësi nëpërmjet Bluetooth ose lidhuni me anë të HDMI për përvojë më të mirë audio dhe video.

Fitoni kontrollin me OneRemote

Ju nuk keni nevojë për disa telekomanda. Për aktivizimin, volumin dhe madje edhe për efektet zanore, ju mund të kontrolloni funksionet kryesore të soundbar-it me një telekomandë Samsung OneRemote TV.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DV0975
Marka SAMSUNG
Numri i kanaleve 3.1
Fuqia totale (Watt) 340
Luan 3D PO
Blu-Ray JO
AVCHD No
DivX / XviD / WMV / JPEG JO
MP3 / WMA PO
MKV No
Rritje rezolucioni 1080p JO
Rrethim virtual i zerit PO
Dolby Digital Pro Logic II / IIx / EX Dolby Digital
DTS / DTS-HD / DTS 96/24 / DTS Neo 6 DTS 2
Komandim me HDMI PO
Wireless PO / Bluetooth
Fole iPod / iPhone No
Dalje HDMI PO
Kompozit JO
Komponent JO
Scart JO
Hyrje Audio Stereo RCA JO
Hyrje Audio Optikale PO
Radio FM / RDS JO
Amplifikatori i zerit No
Internet JO
Memorje e integruar JO
Konfigurimi i bokseve 5 satelite + woofer
Fuqia e bokseve JO
Garancia normale 12
Ean Code 8806088692142
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni