ADAPTOR USB PHILIPS DLP2259/10

Garancia: muaj
1.490 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

ADAPTOR USB PHILIPS DLP2259/10
Marka Philips

Detaje

Mbrojtja Smart

Mbrojtje Smart kundër mbinxehjes, mbitensionit dhe mbirrymës.

Karikim nga priza e makinës 12 V

Ky karikues kompakt futet në prizën e makinës 12 V dhe lidhet me pajisjen tuaj për karikim.

2 Porta USB për të karikuar dy pajisje në të njëjtën kohë

Punon me iPhone, Nokia, Samsung, LG, Blackberry dhe shumë marka të tjera.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AD0213
Marka PHILIPS
Perdorimi Karikues per aparatura USB
Sistemi qe lidhet No
Ngjyra E zeze
Funksionet shtese No
Heart rate No
Garancia normale No
Ean Code 8712581639631
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni