Sale TREGUES MOTI DHE MATES LAGESHTIRE XIAOMI MI

TREGUES MOTI DHE MATES LAGESHTIRE XIAOMI MI

Cmimi i rregullt: 2.990 Lekë

Çmimi special 1.590 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TREGUES MOTI DHE MATES LAGESHTIRE XIAOMI MI
Marka Xiaomi

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC2367

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni