KABELL APPLE CHA USB-C 2M

Garancia: muaj
3.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

KABELL APPLE CHA USB-C 2M
Marka Apple

Anëtarësohu

39 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Kabllo karikimi USB-C

Kjo kabllo me gjatësi pothuajse 2 m është ideale për të karikuar pajisjet me portë USB-C. Gjithashtu mund të lidhë dhe të lejojë transferimin e të dhënave midis dy pajisjeve.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun KL0866
Marka APPLE
Perdorimi USB-C - USB-C
Gjatesia 2 m
Ngjyra E bardhe
Te tjera No
Garancia normale No
Ean Code 888462698429

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni