KABELL APPLE LIGHTING TO USB

Garancia: muaj
3.890 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

KABELL APPLE LIGHTING TO USB
Marka Apple

Anëtarësohu

38 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Transferoni materiale lehtësisht

Kjo kabllo lidh iPhone, iPad ose iPod me kompjuterin tuaj nëpërmjet portës USB për të transferuar materiale ose thjesht për të karikuar pajisjen tuaj. Mund ta lidhni dhe me një adaptor USB për karikim direkt nga priza elektrike.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun KR0199
Marka APPLE
Perdorimi USB
Gjatesia No
Ngjyra E bardhe
Te tjera No
Garancia normale No
Ean Code 885909627424

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni