Kabell Apple USB 2m md819zm/a

Garancia: muaj
5.690 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

Kabell Apple USB 2m md819zm/a
Marka Apple

Detaje

Transferoni materiale lehtësisht

Kjo kabllo me gjatësi 2m lidh iPhone, iPad ose iPod me kompjuterin tuaj nëpërmjet portës USB për të transferuar materiale ose thjesht për të karikuar pajisjen tuaj. Mund ta lidhni dhe me një adaptor USB për karikim direkt nga priza elektrike.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun KR0273
Marka APPLE
Perdorimi USB
Gjatesia 2 m
Ngjyra E bardhe
Te tjera No
Garancia normale No
Ean Code 885909627448

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni