SAMSUNG R323 Gear VR Blue Blac

Garancia: 24 muaj
9.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

SAMSUNG R323 Gear VR Blue Blac
Marka Samsung

Detaje

Eksploroni botë të reja

Jeni gati për të eksploruar botë të reja dhe të përfshiheni në aksion? Ju keni nevojë për një pajisje që është krijuar për t’u përshtatur më mirë se kurrë më parë. Ashtu siç është Gear VR.

Fokusim i plotë

Me Gear VR ju merrni një fushë më të madhe shikimi dhe imazhe më të qarta.

Lidhja Galaxy

Gear VR funksionon në mënyrë të përsosur me smartphone Galaxy duke përdorur lidhjen Micro USB. Thjesht futni në telefon për të filluar.

Oculus Home

Këtu fillon udhëtimi juaj VR. Shfletoni nëpër lojëra ose eksploroni çfarë ka të re në Oculus Store. Njihuni me miq dhe zbuloni një botë të re, e gjithë kjo nga shtëpia juaj virtuale.

Argëtohuni si kurrë më parë

Gear VR, i mundësuar nga Oculus, ju lejon të udhëtoni nëpër galaktikë, të ndërtoni qytete, të luftoni me bisha të pabesueshme dhe më shumë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC2083
Marka SAMSUNG
Perdorimi Gear VR
Sistemi qe lidhet Galaxy S7/S7 edge/Note5/S6 edge/
Ngjyra E zeze
Funksionet shtese Micro USB
Heart rate JO
Garancia normale 24
Ean Code 8806088504018
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni