Sale MONOPOD HUAWEI SELFIE STICK

MONOPOD HUAWEI SELFIE STICK

Cmimi i rregullt: 670 Lekë

Çmimi special 390 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

MONOPOD HUAWEI SELFIE STICK
Marka Huawei

Detaje

Gjithçka ju duhet për selfie fantastike

Lidheni me smartphone-in tuaj dhe shkrepni selfie fantastike përmes butonave në dorezën e tij.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC1892

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni