Sale SAMSUNG GEAR S2 CLASSIC BLACK

SAMSUNG GEAR S2 CLASSIC BLACK

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 27.990 Lekë

Çmimi special 19.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

SAMSUNG GEAR S2 CLASSIC BLACK
Marka Samsung

Detaje

Ndërfaqja rrethore

Një dizajn revolucionar mban gjithçka që ju nevojitet në majë të gishtave tuaj. Ndërfaqja rrethore dhe kuadri unik rrotullues lejojnë të lundroni shpejt përmes njoftimeve, aplikacioneve etj.

Dizajn elegant

Me kthesa elegante dhe një rrip lëkure, funksioni plotëson stilin në Gear S2 Classic. Personalizoni pamjen e saj për të krijuar një smartwatch që është në mënyrë unike i juaj.

E pajtueshme me Android dhe iOS

Gear S2 Classic është e pajtueshme me smartphone Android dhe iOS.

Njoftime me qasje të lehtë

Merrni njoftime nga telefoni juaj drejtë në dore me një shikim. Me Gear S2 Classic, ju mund të merrni njoftime kalendarike, tekste, madje edhe përditësime të lajmeve.

Karikimi wireless

Me karikimin wireless, është e lehtë për të mbajtur Gear S2 Classic të karikuar. Nëse jeni në shtëpi, punë ose kudo tjeter, mund ta karikoni thjesht duke e vendosur Gear S2 Classic tuaj në bazën e saj wireless.

S Health

Aplikacioni i integruar S Health fuqizon jetesën tuaj aktive dhe vazhdimisht ju sfidon që të jetoni më mirë. Ju mund të gjurmoni hapat tuaj, të kontrolloni rrahjet e zemrës dhe madje të merrni një shtytje kur është koha për të lëvizur.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC2071
Marka SAMSUNG
Perdorimi Ore
Sistemi qe lidhet Android
Ngjyra E zeze
Funksionet shtese Wireless / Bluetooth
Heart rate No
Garancia normale 12
Ean Code 8806088120461
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni